Realizacje

Realizacje

Plac do streetworkoutu i kalisteniki

Wojcieszyn - okolice Warszawy

Plac do street workoutu i kalisteniki. Zawiera zestaw podstawowych i najbardziej przydatnych przyrządów gimnastycznych do treningów z masą ciała. 

Streetworkout Park

Zestaw Parkour - Pyskowice

Plac do street workoutu na terenie parku miejskiego. Wyposażony w pojedyncze przyrządy gimnastyczne do kalisteniki i miejskiego treningu street workoutu. Idealny dla początkujących i doświadczonych zawodników dyscyplin.

Plac do street workoutu

Plac treningowy - KONIN

Plac do street workoutu i kalisteniki zrealizowany na terenie II LO w Koninie. Idealny dla uczniów pobliskiej placówki oraz zawodników z zewnątrz. W skład wchodzą pojedyncze elementy i zestaw przyrządów treningowych.

Plac street workout Park

Park miejski Kazimierz Biskupi

Park miejski i plac do street workoutu oraz kalisteniki wykonany z pojedynczych urządzeń treningowych. Doskonały do ćwiczeń ulicznych dla młodszych i starszych sympatyków dyscypilny.

Plac street workouturowy

Plac do treningów ulicznych w Kępnie

Streetworkout plac wykonany w formie zestawów najpopularniejszych przyrządów gimnastycznych do treningów street workoutu i kalisteniki. Mimo niewielkiej powierzchni zawiera wszystko co potrzebne dla sympatyków dyscypliny.

Plac street workouturowy

Plac do treningów ulicznych w Strzałkowie

Plac wykonany na bazie zestawu najpopularniejszych urządzeń do treningów street workoutu i kalisteniki. Na sporej przestrzeni mieszczą się popularne przyrządy, jak i ławki służące odpoczynkowi. Idealne dla sympatyków i dopingujących.

Zadzwoń, napisz, bo warto

Zapraszam do współpracy